Apie mus

2016/05/30

Silkografija_kongrevas_folijavimas

Esame įmonė, kurios pagrindinė veikla – šilkografinė spauda. Savo veiklą pradėjome dar 1994 metais, tad jau galime pasigirti sukaupta nemaža patirtimi šioje srityje.

Galime spausdinti ant įvairių plokščių paviršių: popieriaus, plastiko, metalo, odos, lipnių plėvelių, organstiklio ir t.t. Šilografija (kitaip dar vadinama trafaretinė spauda), naudojantis senosiomis tradicijomis (spausdinama rankiniu būdu), leidžia išgauti net tokią kokybę, ko negali šiuolaikiniai pusautomačiai šilkografinės spaudos aparatai. Atspausdintas dažų sluoksnis iškilus ir kokybiškas, paviršius atsparus aplinkos poveikiui, todėl tinkamas naudoti ir lauko sąlygomis.

Mūsų spausdinamos produkcijos asortimentas labai platus – nuo vizitinių kortelių, reklaminių lipdukų, drabužių etikečių iki spaudos ant įvairių daiktų detalių (pvz. odinių batų detalių, patefonų detalių, organstiklio pakabukų, plastikinių reklaminių stendų dalių ar aliuminio plokštelių ir t.t.).

Šalia šilkografijos dar atliekame kongrevo bei folijavimo (karštu būdu) darbus (tiek ant popieriaus, tiek ant lipnių plėvelių).

Neturite savo maketo? Ne bėda, galime pagelbėti ir sumaketuoti mes (šilkografijai naudojami vektoriniai failai: cdr, eps, pdf).

Jei kyla papildomų klausimų ar neaiškumų, maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, ar galbūt užsukti pas mus pasitarti, pasižiūrėti pavyzdžių.